Митрополит Варсонофій Прихожани Вінницької єпархії УПЦ (МП) із прибічниками церкви московського патріархату приїхали до Києво-Печерської Лаври на спільну молитву. Ченців та з пів сотні людей не зупинила навіть негода. Зібралися ченці та близько пів сотні людей із парасольками. Сьогодні 29 березня представники УПЦ МП мають залишити територію Києво-Печерської Лаври. Нині тут проходить їх «останній» молебень.

Про це повідомляє Вінницька Єпархія УПЦ.

«Віряни Вінницької єпархії помолилися у Києво-Печерській Лаврі. Молилися на площі Дальніх печер, просто неба, під дощем. Архієрей прочитав молитву про мир на нашій землі, про позбавлення від ворога та за Святу Православну Церкву. Після богослужіння паломники спустилися в печери, щоб вклонитися нетлінним мощам святих преподобних отців Києво-Печерських», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що СБУ проводила контррозвідувальні безпекові заходи на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у Києві. Ці заходи відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією в межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

Попередня публікаціяНа один трофей менше: бійці 59 бригади з Вінниччини знищили російський танк
Наступна публікація«Люди з дієсловами»: вінничанка Катерина Калитко презентує книгу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я