На Вінниччині для учнів Писарівського ліцею розпочали облаштування нового укриття. Роботи мають завершитися за півтора місяця.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Це буде уже друге сховище, що використовуватиме навчальний заклад під час сигналу «повітряна тривога». Раніше школярі користувалися невеликим приміщенням, яке надав місцевий підприємець.

«Якщо попереднє сховище було розраховане на 50 людей, то нове може вмістити близько 100, таким чином його облаштування дасть можливість вийти на очне навчання 75% контингенту ліцею», – розповідає староста Вінницько-Хутірського округу, до якого входить Писарівка, Владислав Кривешко.

За словами старости, укриття, яке облаштовується, за потреби буде доступним не лише для колективу та учнів навчального закладу, а й для мешканців населеного пункту.

На даний час підрядники уже розпочали робити запасний вихід та невдовзі мають перейти до виконання внутрішніх робіт. В приміщенні потрібно демонтувати стару опалювальну систему, зробити стяжку підлоги, привести до ладу стіни, облаштувати санвузли, систему вентиляції тощо.

Нагадаємо, торік в Писарівці облаштували сховище для місцевого садочка та амбулаторії. Таким чином, на сьогодні у Вінницько-Хутірському окрузі є вісім укриттів, що дає змогу функціонувати 95% комунальних закладів та якісно убезпечувати місцевих мешканців у разі повітряної тривоги.

Попередня публікаціяЛіквідація негоди: впродовж доби вінницькі рятувальники виїжджали понад два десятки раз
Наступна публікаціяВ Подільському зоопарку продовжується весняний бебі-бум 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я