Вчора, 27 березня, у Вінниці стартував чотириденний турнір з волейболу серед вчителів закладів освіти ВМТГ, організатором якого є департамент освіти міської ради та профспілка закладів освіти міста. Змагання проводять з 2006 року, але цьогорічною особливістю є збір коштів на потреби армії.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У змаганнях беруть участь до сотні представників із різних шкіл міста, які за мінімальний організаційний внесок мають змогу не тільки позмагатись, а ще й підтримати тих, хто захищає нас на фронті.

Цьогоріч, у турнірі взяла участь рекордна кількість учасників – дванадцять команд з 23 шкіл міста.

На відкритті турніру була присутня директорка департаменту освіти Оксана Яценко, яка звернулась до учасників та побажала перемоги й віри у власні сили.

Також під час урочистої частини організатори заходу привітали особливого учасника – військовослужбовця Збройних Сил України Геннадія Суровця, який кілька днів тому повернувся у відпустку з під Бахмуту, і вже сьогодні грає в команді за рідну школу.

«Це вже не перший благодійний турнір, який ми організовуємо з метою популяризації здорового способу життя та збору донатів для ЗСУ. Сьогодні наш обов’язок не забувати завдяки кому ми можемо жити під мирним небом, навчати дітей, проводити подібні змагання, тому важливо робити все можливе, аби разом наближати Перемогу українського народу», – зазначила Оксана Яценко.

Попередня публікаціяНа Вінниччині пацієнти з гострим інфарктом міокарда можуть отримати безкоштовне лікування
Наступна публікація«100 картин дітей незламної України»: роботи юних вінничанок представлені на виставці у Лондоні

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я