Ніна Сердечна 100-років
Ніна Сердечна 100-років

В суботу, 25 березня, 100 років виповнилося ще одній жительці Вінниці Ніні Сердечній. Заслужену вчительку України та активну спортсменку з ювілеєм привітали директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова, директорка департаменту освіти Оксана Яценко та депутатка міської ради Світлана Василюк.

Ніна Сердечна 100-років
Ніна Сердечна 100-років

У липні 1949 року Ніна Петрівна закінчила Київський державний інститут фізичної культури за спеціальністю “Фізична культура”. Понад 30 років жінка пропрацювала у Вінницькій школі № 1. Навчала дітей легкої атлетики та гімнастики.

“Я обожнювала своїх учнів. Була їхнім тренером. Багато із них займали призові місця на різного роду змаганнях. Також ми разом із чоловіком виховали двох чудових доньок. Я маю чотирьох онуків та 5 правнуків. Усі вони так чи інакше долучені до спорту. Я й сама намагаюся бути активною. Кожного дня роблю зарядку, ходжу на прогулянку, сама підіймаюся сходами на 5 поверх. Закликаю всіх займатися спортом, зранку робити зарядку. Це наше здоров’я”, – говорить Ніна Сердечна.

За наполегливу працю та активну позицію ще у 1969 році жінці присвоїли звання Заслуженого вчителя з фізичного виховання.

“На педагогічній ниві Ніна Петрівна досягла високих успіхів. По її життєвому шляху бачимо, що це людина, яка є справжнім педагогом, вона залюблена у свою справу. Це людина, яка жила школою. Освітяни, які працювали із Ніною Петрівною, відгукуються про неї, як про вчителя з великої літери. Освітній сфері нашого міста є на кого рівнятися”, – говорить директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Ювілярка отримала грамоту міської ради. Ніну Сердечну відзначили за значні заслуги перед Батьківщиною, багаторічну плідну трудову діяльність, особистий внесок у виховання молоді на героїчних та трудових традиціях українського народу, відданість громадянському обов’язку. Крім того, їй вручили грошову допомогу.

Ніна Сердечна стала четвертим 100-річним ювіляром, яких привітали з початку цього року. Наразі ще 6 вінничан наближаються до святкування такої поважної дати.

Попередня публікаціяУ Вінниці ветерани можуть отримати безкоштовну фізичну реабілітацію за місцем проживання
Наступна публікаціяОдягайтеся тепліше, сьогодні у Вінниці дощитиме і буде холодно: погода на сьогодні, 28 березня

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я