У Вінниці на 23 березня зберігається стабільна ситуація у комунальній сфері. Комунальні підприємства продовжують працювати стабільно і безперебійно надавати послуги містянам, а у випадку екстрених ситуацій на мережах – швидко виконують всі необхідні роботи.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Так, сьогодні бригади КП «Вінницяоблводоканал» лагодять водогони за такими адресами: вул. Князів Коріатовичів, 81, вул. Пирогова, 103-105, вул. Магістратська, 98 Б, вул. Академіка Янгеля, 73, вул. Батозька, 6 К. Водопостачання відновлять одразу по завершенню робіт.

А у КП «Вінницяміськтеплоенерго» повідомляють про тимчасове призупинення гарячого водопостачання на вул. М. Литвиненко-Вольгемут, 19, 24, 27, 30, 32, 40, 44. Причина – ліквідація наслідків аварійної ситуації на мережі. Орієнтовний час завершення робіт – 18:00 год.

У «Вінницьких міських електромережах» своєю чергою попереджають, що у зв’язку з плановими роботами можливі тимчасові відключення світла на вулицях Гетьмана Мазепи, 7-11, Праведників світу, 18, Чумацька, пров. Чумацький, Кооперативна, Тропіна, Д. Мейса.

Попередня публікаціяНа Вінниччині в екосистемі пожеж більшає
Наступна публікаціяНа Вінниччині налічується майже тисяча вільних робочих місць 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я