У Вінницькій області державний реєстратор незаконно здійснив реєстрацію права власності на понад 60 га державної землі, за що може потрапити до буцегарні.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Впродовж 2020-2021 років підозрюваний налагодив схему незаконної реєстрації права власності на землю у Могилів-Подільському районі вартістю близько трьох мільйонів гривень.

Своїми діями 48-річний житель Вінницького району, займаючи державну посаду, сприяв вибуттю з державного володіння 33 земельних ділянок площею по два га кожна, – йдеться у повідомленні поліції. — Під час обшуків у чоловіка вилучено документи, які підтверджують його незаконну діяльність».

Реєстратору повідомили про підозру за двома статтями кримінального кодексу:

— перша частина статті 362 Кримінального кодексу України — несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислюваних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має доступ до неї;

—третя частина статті 365-2 Кримінального кодексу України — зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги.

За вчинення таких дій підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до восьми років.

У пресслужбі прокуратури Вінницької області зазначають: «За даними слідства підозрюваний…прийняв незаконне рішення про державну реєстрацію права власності за фізичними особами 33 земельних ділянках площею 66 га, які розташовані поза межами населених пунктів Могилів-Подільського району на підставі підроблених документів, в результаті чого вони незаконно вибули із власності держави. Відповідно до висновку земельно-оціночної експертизи експертною установою встановлені збитки державі на суму майже два млн 200 тис. грн». 

Попередня публікація«Вінниця у коміксах»: у Вінниці відбудеться мистецький конкурс
Наступна публікаціяПоезія та музика доповнили візуальні образи: У Вінниці відкрилась виставка Олександра Рака. Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я