На Вінниччині вогнеборці нагадують про заборону спалювати траву та сміття. Однак, якщо ви маєте такий намір-готуйтеся віддати три тисячі гривень. Саме такою є мінімальна сума штрафу для громадян за самовільне випалювання рослинності або її залишків, при чому на власних присадибних ділянках теж.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Попри чималі суми та численні застереження надзвичайників про сувору заборону спалювання торішньої сухої рослинності та сміття, люди продовжують провокувати пожежі на відкритих територіях. Свідченням цього є результати рейдів, які ДСНС-ники проводять регулярно на території Вінниччини.

Спільно з екологами та представниками Нацполіції, надзвичайники “прочісують” найвіддаленіші населені пункти області, аби не лише пояснити та застерегти людей про можливі наслідки від провокування загорянь в екосистемах, а й впіймати на “гарячому” паліїв.

Так, 21 березня в с. Сальник Калинівської територіальної громади, під час превентивного заходу рейдова група виявила одразу декількох порушників, на яких одразу на місці склали адміністративні протоколи. Ще з понад двадцятьма місцевими жителями, рятувальники провели роз’яснювальну роботу.

Попередня публікаціяАктивісти  «Дорожнього контролю Вінниця» передали на фронт понад сто «нічників»
Наступна публікаціяТелеведучу Лесю Нікітюк оштрафували вінницькі поліцейські

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я