У Вінницькій області в селі Яришів відбулася урочиста церемонія відкриття Меморіальної дошки на фасаді Яришівського ліцею загиблому 20-річному військовому Семену Лящуку. Присутні віддали шану та честь Герою.
Про це на сторінці у фейсбук написала сестра Семена Каріна.
«СЕМЕНЧИКУ, сьогодні вже 6 місяців минає,
Як тебе забрала кривава нищівна війна,
Тепер твоя душа, мов Янгол на Небесах літає,
Сьогодні ми всі там зібралися для тебе, але тебе уже нема…
Я так хотіла сказати рядки цього вірша, в якому описала весь наш біль та твій важкий шлях, але сказавши тільки кілька слів, гіркі сльози та безмежне горе відняли у мене мову».
Вшанувати юного Героя, який поклав своє життя за вільну Україну, спокійний сон та мирне небо, прийшли друзі, учителі, однокласники, односельчани, волонтери та побратими.
Семен був гранатометником 3-го відділення, 1-го взводу роти оперативного призначення (на бронеавтомобілях) військової частини 3028, 8-го полку оперативного призначення Національної Гвардії України ім. Івана Богуна (перейм. на 14-та штурмова бригада НГУ «Червона Калина»).
20-річний військовий Семен Ляшук загинув на полі бою 19 вересня 2022 в смт Білогорівка Луганської області, під час виконання військового обов’язку по захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України.
Семен Ляшук народився 30 травня 2002 в селі Яришів. Ветеран війни, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня та званням «Почесний громадянин Яришівської територіальної громади» (посмертно).
Стадіон села Яришева тепер носить ім’я Семена Ляшука.