У Вінниці активно продовжують оновлювати житлові будинки сучасними, світлими та з системою диспетчеризації ліфтами. З початку року комунальники розпочали капітальний ремонт підйомників у двох під’їздах.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Зокрема, капітально-відновлювальні роботи ліфтів тривають в першому під’їзді будинку на вулиці Келецькій, 105 та в першому під’їзді будинку за адресою вулиця А. Янгеля, 73. Ремонт здійснюється коштом міського бюджету.

«В обох будинках створені ОСББ, і мешканці в рахунок першого капітального ремонту для об’єднання вибрали саме ремонт ліфтів, – розповідає директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман. – Усі роботи виконуються, згідно проєкту, який виготовлений на підставі попереднього обстеження. Обидва ліфти вичерпали 25-річний термін гарантійної експлуатації, тому потребують саме капітального, а не поточного ремонту», – йдеться у повідомленні.

У ході ремонтних робіт, фахівці оновлюють механізми та кабіну ліфта, встановлюють освітлення та систему безпровідної диспетчеризації. Остання дозволяє напряму, без використання мобільного телефона, зв’язатися з диспетчером “Вінницяміськліфт” у випадку аварійної зупинки підйомника.

На сьогодні системою безпровідної диспетчеризації обладнали уже третину вінницьких ліфтів. Загальна кількість підйомників у місті – понад 1700.

Цього року департамент житлового господарства запланував капітальний ремонт семи підйомників. По п’яти з них наразі проводяться тендерні процедури.

Попередня публікаціяГороскоп за знаками Зодіаку на сьогодні, 21 березня 
Наступна публікаціяСьогодні у Вінниці відбудеться аукціон творів сучасного мистецтва на підтримку ЗСУ