Начальник ОВА Сергій Борзов вручив відзнаки кращим випускникам Національної Академії НГУ сьогодні, 20 березня. Велика кількість випускників закладу сьогодні гідно несуть службу на «передовій».

Про це повідомляє пресслужба Вінницької ОВА.

«Кращі вчорашні курсанти, сьогодні – вже лейтенанти! Гордий, що під час важких воєнних випробувань саме Вінниччина змогла надати Академії можливість працювати і продовжувати підготовку спеціалістів різних військових кваліфікацій. Багато випускників закладу сьогодні гідно несуть службу на «передовій» і в тилу, боронять країну від рашистських окупантів», – підкреслив очільник області.

Він також додав, що завдання, які сьогодні виконує Національна гвардія України, вимагають підготовки офіцерів, озброєних бойовим досвідом і найкращими методиками країн НАТО. Тож юнаки і дівчата, які цьогоріч закінчили НАНГУ дуже і дуже потрібні Україні!

«Ми пишаємося вами, а ви маєте пишатися тим, що закінчили вищий учбовий заклад, який підготував професіоналів для нашої армії. Це вони сьогодні дають гідну відсіч ворогу», – додав голова ОВА.

Сергій Борзов побажав випускникам гідно носити звання офіцера Національної гвардії України.

За всебічну підтримку і надану допомогу підрозділам Нацгвардії України, які виконують службові завдання на Вінниччині, Начальник ОВА отримав відомчу заохочувальну відзнаку НГУ – медаль «За співпрацю», а також цінний подарунок.

«Всі ми бажаємо миру і він неодмінно скоро настане. Ми вас не підведемо», – запевнили юні лейтенанти.

Попередня публікаціяДвадцять чотири вінницьких спортсмени отримали обласні стипендії 
Наступна публікаціяНа Вінниччині збереглася традиція прикликати весну й тепло