Завтра, 19 березня, у вінницький планетарій відбудеться дві програми. Перша – для дітей – сферичне шоу «Небесні механіки» о 12:00. Друга – прем’єра сферичної програми «Відкриття невидимого Всесвіту» о 15:00 та о 17:00.

У вінницькому Планетарії регулярно проводяться сеанси для людей різного віку – дошкільнят, школярів, студентів і дорослих. Це науково-популярні лекції, літературно-мистецькі, казково-пізнавальні, інтерактивно-ігрові програми з астрономії, космонавтики, природознавства, фізики, астрофізики, географії, біології та історії.

Зоряна зала Планетарію може використовуватися не тільки для проведення “зоряних спектаклів”. Світлове устаткування, мультимедійні проєктор і комп’ютер дають можливість проводити наукові семінари, презентації, концерти, творчі зустрічі, тренінги і майстер-класи.

«В день професійного свята Вінницький планетарій запрошує маленьких дослідників космосу на сферичне шоу «Небесні механіки» о 12:00. А на дорослих чекає прем’єра сферичної програми «Відкриття невидимого Всесвіту» о 15:00 та о 17:00. Також на усіх охочих чекає неймовірний бестселер «Жива мелодія саксофона під зоряним небом», – каже провідний лектор планетарію Ганна Таранушко.

Попередня публікаціяУ Вінниці відбудеться майстер-клас зі створення картини вовною
Наступна публікаціяСім ветеранів з Вінниччини отримали відшкодування на ведення бізнесу від Українського ветеранського фонду

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я