Кінострічка охоплює весь період російсько-української війни: від 2014 року до сьогоднішніх днів. Це фільм про зародження українського спротиву. У Вінниці показ триватиме до 22 березня в кінотеатрі «Родина».

Автори фільму – українські ветерани Павло Пелешок та Юрко Іванишин. Попередню роботу творців – «Зима у вогні» – у 2016-му номінували на «Оскар» як найкращий документальний повнометражний фільм.

Афіша кінотеатру Родина стрічка Життя на межі
Афіша кінотеатру Родина стрічка Життя на межі

Фільм “Життя на межі” розповідає про становлення й розвиток українського спротиву від подій Революції Гідності до повномасштабної війни росії проти України. Це перший і єдиний фільм, який охоплює весь період російсько-української війни – від 2014 року до сьогоднішніх днів, повідомляє Нове українське кіно.

Павло Пелешок та Юрко Іванишин, які були на війні з 2014 року, боронячи Україну від російської агресії, продовжували знімати свою реальність, таку далеку для іншого світу.

Для створення фільму автори опрацювали 640 годин архівних матеріалів. З уламків спогадів та власного кіноархіву ветерани Павло та Юрко зібрали мозаїку причин та наслідків, з яких складається сьогоднішня російсько-українська війна – від кінця 2013 року до сьогодні.

“Повернувшись з фронту ти залишаєшся зі страхом, люттю, невпевненістю, самотністю, розчаруванням, з ненавистю до себе і відчуттям провини. Цей фільм став для нас більше, ніж просто хронологією подій.

Це фільм-маніфест про нас, українців, і наші цінності, про неймовірно складний та жахливий шлях, який нація пройшла за останні вісім років, про те, як вона загартовувалась, дійсно, мов сталь.

Зараз Україна – форпост цивілізованого світу і наше завдання – закріпити цей статус не лише ціною пролитої крові, а й оновленою моделлю сприйняття нас як нації у світі, просуваючи наратив переможця”, – коментує Павло Пелешок, режисер, сценарист та продюсер фільму.

Попередня публікаціяУ Вінниці запрошують на майстер-клас з «Кляксографії»
Наступна публікаціяНа Вінниччині 15 лікарень можуть надавати безоплатну реабілітаційну допомогу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я