Віктор Винник і гурт «МЕРІ» запрошують вінничан і гостей міста на великий концерт, який у суботу, 18 березня, о 19.00 у Royal pub пройде на підтримку ЗСУ.

Драйвові і патріотичні Віктор Винник і «МЕРІ» створять надзвичайну атмосферу щирого українського року найвищого ґатунку! І виконають всі свої найкращі хіти: «Я з України», «Коли твоя земля в війні», «Незнайомий мій брат», «Падала Зоря», «Мерідіани», «Кіс на біс» та багато інших.

«Приходьте всі, хто з України! — запрошують музиканти. — Ми доведемо, що ми повні надії і навіть більше — впевненості у нашій Перемозі. І життя продовжиться, але вже без русні! Слава Україні!»

«МЕРІ» — знаковий рок-гурт України, який завжди скоряє своєю щирістю, глибиною текстів і вмінням миттєво запалювати публіку.

Історія гурту «МЕРІ» розпочиналась ще у далеких 90-х. І хоч завдяки особливій мелодійності музику гурту часто характеризують як поп-рок, незмінний фронтмен Віктор Винник свого часу використав найбільш влучний термін — opty-rock, тобто — оптимальний рок.

Енергетика «МЕРІ» — це голос цілого покоління, яке плуталося в «твоїх мерідіанах», кричало «хочеш забути, хочеш любити — давай», а тепер гордо співає: «Я з України! Це у центрі Європи!»

На суботньому концерті «МЕРІ» у Вінниці не обійдеться без прем’єр та приємних несподіванок.

Коли: у суботу, 18 березня, о 19.00

Де: у Royal pub

Квитки: на сайті https://afisha.vn.ua

Попередня публікаціяУ Вінницькій кав’ярні «Синій кактус» триває виставка продаж робіт Олександра Нікітюка. Відео
Наступна публікаціяБаптистська церква з Вінниці відправила бійцям уже понад три тонни домашньої випічки

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я