У Вінниці проводять капітальні ремонти покрівель п’яти багатоквартирних будинків. Усі роботи виконуються за рахунок міського бюджету.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«Капремонт усіх цих дахів фінансується міським бюджетом в рахунок першого безкоштовного капітального ремонту для ОСББ, – розповідає директор департаменту житлового господарства Роман Фурман. – Це дороговартісні роботи, тож при створенні об’єднання співвласників, вінничани часто обирають саме ремонт покрівель»

За його словами, Вінниця – одне з небагатьох міст, де влада, намагається всіляко підтримувати людей, які беруть управління будинком у власні руки. Тому, при створенні об’єднання співвласників, коштом міського бюджету виконується капітальний ремонт одного з конструктивних елементів будинку.

Це може бути як дах, так і, наприклад, система водопостачання, опалення, капітальний ремонт ліфта тощо. А якщо будинок зведений до 1970 року, то з міського бюджету покривається капремонт одразу двох конструктивних елементів, але, при умові, що він не здійснюється протягом одного року.

Таким чином, торік безкоштовний капітальний ремонт одного з конструктивних елементів будинку після створення ОСББ виконали в 21 житловому будинку. Наразі усі будинки де виконується капремонт дахів – це шатрові покрівлі.

Зокрема, ремонтні роботи тривають за наступними адресами:

—вул. Хмельницьке шосе, 112 А,

—вул. Кропивницького, 10,

—вул. Запорізька, 26,

—вул. Гоголя, 20,

—проспект Космонавтів, 51.

За словами директора департаменту житлового господарства, по перших двох об’єктах уже виконано понад 60% робіт від запланованого. Втім, терміни завершення робіт залежатимуть від погодних умов та відсутності інших форс-мажорів.

На сьогодні, по будинках, що розміщені на Хмельницькому шосе та Кропивницького, будівельники уже зняли старе покриття, облаштували вентиляційні канали та змонтували нову конструкцію. Наразі потрібно завершити роботи по монтажу безпосередньо шиферного покриття.

Загалом, в місті цього року запланований капітальний ремонт покрівель на 21 багатоквартирному будинку. Проте, ця кількість не є остаточною та може коригуватися

Попередня публікаціяКонцерти, екскурсії, прогулянки та фільми: добірка заходів для вінничан на вікенд 17-19 березня
Наступна публікаціяДля юних вінничан проведуть майстер-клас з миловаріння

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я