Живучи в сучасній круговерті, ми, часом, не встигаємо робити елементарні речі: поспілкуватися з ріднею, приділити увагу коханій людині, зайнятися спортом або врешті решт сходити наконсульиацію до лікаря.

Гороскоп від астрологині Валерії Абальмасової підкаже, що ж приготували зірки кожному з нас і які пріоритети обрати сьогодні.

Овен

Сьогоднішній день торкнеться сфери здоров’я та роботи. Для вас головне зробити план бажань та дій. Вы зможете все встигнути та не запізнюватися. Спасіння від роздратованності – прибирання будинку (рутинні справи)

Тілець

День сприятливий для творчості. Поява хобі, нової ідеї, справи, бізнесу. Можете зустріти другу половинку (хто одинокий зараз) та познайомитися з цікавими людьми. Дуже гарний період, щоб поновити відносини, принести в них нові почуття.

Близнюки

Сьогоднішній день варто присвятити сім’ї і провести його в родинному колі. Однак можливі конфлікти. Навчіться слухати рідних. Також цей день сприятливий для змін у вашому будинку та покупок техніки для дому.

Рак

Сьогоднішній день — для інформації та комунікації. Все, що стосується спільних проектів, переписки, отримання довідок, робота з документами, паспортів, віз тощо, вирішиться досить легко.

Лев

Чудовий день для вирішення фінансових справ. Період, що зобов’яже серйозно віднестися до питання грошей та ресурсів. Якщо мудро підійти до цього, ви зможете збільшити грошовий потік у ваше життя.

Діва

Сприятливий день, щоб приділити увагу своїй особистості. Зовнішність, поведінка, цілі, завдання будуть переглянуті, можливо, навіть змінені.

Терези

Найкращий день, щоб усамітнитися і провести його віч-на-віч з собою. Це хороший момент для роздумів, усвідомлення незрозумілого досі. Вы будете “на своїй хвилі”, навіть якщо знаходитесь серед людей. Дуже гарний період для відпочинку.

Скорпіон

Сьогодні найкращий день для соціалізації, пристосування до тієї чи іншої ситуації. Можливо ви закінчите контакти з якимось групами та організаціями і перейдете у інші. Можливі зміни в колективі, в якому ви вийдете на новий рівень. Задача періода зрозуміти з ким ви хочете йти далі, але це не стосується особистого партнера.

Стрілець

День для кар’єри та самореалізації. Буде відбуватися переоцінка амбіцій та планів. Більш реальні, а не “захмарні” ви зможете втілити у життя без великих затрат. Також можливе підвищення в посаді. Звільнення від зобов’язань, що вас пригнічували. Можливі навіть зміни профілю діяльності. Дійте!!

Козеріг

Поміркуйте над отриманням нових знань. Нові курси, навчання. Це найкращий день для таких починань. Це також може бути придбання книги, що дасть відповіді на ваші питання. Можливі подорожі!) Музеї та екскурсії також підходять. Розвивайтеся!

Водолій

Найкращий день для трансформації та змін. Це обов’язкова умова від “закисання” і стояння на місці. Розмиття кордонів: або все, або нічого. Кардинальне відношення до УСЬОГО. Або я це маю, або нехай горить синім пламенем. Можливі рішення по судам, кредитам, боргам.

Риби

Сприятливий день для партнерських стосунків. Друзі, подружжя, вороги, партнери по бізнесу. Треба змінювати мислення, робити щось нове. Можливе як розлучення, так і отримання пропозицій. Кардинальний період. Дуже добре зараз демонструвати свої здібності, ви будете кращі!

 

 

 

 

 

 

 

 

Попередня публікаціяНе забудьте прихопити парасольку: сьогодні у Вінниці дощитиме
Наступна публікаціяЧерговий обмін полоненими: додому повернулися захисники з Вінниччини