Home Новини У Вінниці школярі участують в проекті «За межами рідної школи»

У Вінниці школярі участують в проекті «За межами рідної школи»

0
У Вінниці школярі участують в проекті «За межами рідної школи»

Вже тиждень, з 27 лютого, у Вінниці триває проєкт «За межами рідної школи». Його учасники лідери учнівського самоврядування. Вони, у форматі взаємовідвідування, долучаються до заходів, які проводять учнівські ради в 11 загальноосвітніх закладах. Проєкт організовують фахівці департаменту освіти Вінницької міської ради.

Проєкт «За межами рідної школи» реалізують вже понад 10 років. Мета проєкту – обмін досвідом роботи органів учнівського самоврядування, підтримка та зміцнення дружніх стосунків між старшокласниками.

Зазвичай, до карантинних обмежень та запровадження воєнного стану, учнівські лідери протягом тижня за обміном навчалися в іншій школі. Цьогоріч формат проєкту, який встиг дуже полюбитися дітям, змінився на вимоги часу. Відтак старшокласники відвідують інші заклади освіти з одноденними візитами.

За програмою заходів учні долучаються до різноманітних активностей, зокрема, гри «Світ громад», нетворкінгу лідерства, воркшопу «Наша сила в єдності», тренінгових та навчально-практичних занять.

«Такі ініціативи є дуже корисним досвідом для наших старшокласників. У такому форматі вони зміцнюють співдружність, навчаються гідно представляти свої заклади, мають змогу поспілкуватись на актуальні теми з однолітками, перезавантажитись та просто із користю провести час», – коментує директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.