На Вінниччині освятили новозбудований Храм православної церкви України. Розташований він на території однієї з військових частин Національної Гвардії України.

Про це повідомляє Суспільне.

Спочатку планувалось звести капличку, але згодом вирішили, що має бути церква, де на службу зможуть прийти до півсотні військовослужбовців, каже командир військової частини Володимир Джула. В умовах воєнного стану храм відвідуватимуть лише нацгвардійці. Після перемоги України доступ відкриють усім жителям міста.

“Вона потрібна для воїнів, оскільки вони виконують поставлені завдання у зоні бойових дій. Вони завжди можуть прийти сюди і побути на одинці, помолитися і морально та психологічно”, – каже Володимир Джула.

Будували церкву протягом 2 років. Завершили зовнішні роботи рік тому, перед повномасштабним вторгненням рф. Попри війну, протягом цього року в храмі тривали внутрішні роботи. Сьогодні, 23 лютого, освятили вівтар. Першу божественну літургію очолив Митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Роботи по внутрішньому оздобленню храму триватимуть ще щонайменше 2 роки. 4 тижні тому його почали розписувати нацгвардійці. На стіни мають бути нанесені 35 образів святих. Всі роботи, за словами командира частини тут виконуються за кошти благодійників.

Фото: Суспільне

Попередня публікаціяНа Вінниччині родини зниклих безвісти мають право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника
Наступна публікаціяЗавтра о 10:00 ранку громадській транспорт у Вінниці зупиниться на хвилину