Рік тому, 24 лютого, настали найважчі часи в історії незалежної України. Повномасштабне російське вторгнення змінило життя мільйонів українців. Без оголошення війни – наступ російської армії на Україну з неба, по землі та з моря, ракетні удари по всій території нашої держави.

«Ми пережили перші хвилини шоку. Але вже в перші години повномасштабного російського вторгнення всі українці об’єднались у боротьбі за Україну, в боротьбі за волю і життя.

Сотні тисяч чоловіків по всій країні пішли до військкоматів та новостворених бригад тероборони, щоб захистити своїх рідних і свої домівки. Сотні тисяч українців об’єднались у допомозі армії. Тисячі людей прихистили у своїх квартирах людей, які тікали з під обстрілів. Мільйони українців за кордоном виходили на мітинги, закликаючи світ допомогти Україні.

Весь український народ на чолі з Президентом демонструє свою сміливість і стійкість усьому світу», – говорить народний депутат України Ірина Борзова.

Наші захисники вибили російську армію, яка наступала на Київ. Столиця Русі-України вистояла. Наші воїни звільнили Київщину, Чернігівщину, Харківщину та Херсон.

«Весь світ побачив звірства, які чинять росіяни – розстрільні списки, закатовані люди, покалічені діти, розбиті будинки, лікарні, школи, дитсадки і спортивні арени, мародертсво, терор і геноцид українського народу.

Росія показала світу своє справжнє обличчя», – зазначила Ірина Борзова.

Рік болю, горя і втрат, але Україна продовжує боротьбу.

«Ворог намагався залишити нас без пального, але ми впорались. Ворог намагається залишити нас без світла, води і тепла, але і ці випробування ми походимо гідно. Ворог проводить інформаційні атаки на свідомість українців, але ми не вимикаємо критичне мислення.

Через рік страшної війни ми не самі. Україну підтримує весь цивілізований світ – і зброєю, і гуманітарною допомогою, і надаючи прихисток нашим жінкам та дітям. Світ побачив, що тільки допомагаючи Україні захиститись, можна спинити зло. Всі зрозуміли, що російський терор сам по собі не може припинитись і повзтиме як ракова пухлина по всій Європі, бо російське суспільство одержиме імперською величчю», – переконана народна депутатка.

Ірина Борзова зазначає, що сьогодні кожен наш воїн, і кожен, хто виборює перемогу, є творцем нової історії України.

«Історія обрала саме наш час для боротьби за свободу, життя та вільну Україну.

Наші воїни, лікарі, рятувальники, волонтери, енергетики, вчителі, підприємці, залізничники, митці, аграрії, всі, хто працює для перемоги, пишуть сторінку новітньої історії України. Кожен з них в історії боротьби за Україну.

Дорогою ціною ми йдемо до перемоги. Кожен метр звільненої від окупантів української землі политий потом і кров’ю наших воїнів.

Вічна пам’ять, вічна шана Героям.

Ми вистоїмо, тому що наша доля – бути вільними. Росія приречена програти.

Найголовніше – ми, українці повинні бути в єдності. Війна рано чи пізно закінчиться. Мир настане і тільки в єдності ми збережемо незалежність України», – Ірина Борзова, народний депутат, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

Попередня публікаціяНа Вінниччині понад 500 добровольців подали заявку на вступ до бригади оперативного призначення «Червона Калина»
Наступна публікаціяУ Вінниці затримали агента, який вербував злочинців на війну проти України

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я