Home Новини У Вінниці двох дітей 4 і 6 років передали на три місяці у патронатну сім’ю

У Вінниці двох дітей 4 і 6 років передали на три місяці у патронатну сім’ю

0
У Вінниці двох дітей 4 і 6 років передали на три місяці у патронатну сім’ю

Служба у справах дітей Вінницької міської ради влаштувала до патронатної родини двох дівчаток 4 і 6 років – Марійку та Варвару. Де вони виховуватимуться упродовж трьох місяців, до стабілізації психоемоційного стану їхньої матері. Вихователями стала родина Ганни Олександрівни Чернюк.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

За словами начальниці Служби у справах дітей Людмили Шафранської, рідна мати дівчаток надала згоду на влаштування їх до патронатної родини. Якщо за цей час її стан стабілізується – сестричок повернуть назад до родини.

«Через складні життєві обставини сестрички тимчасово не мають можливості проживати разом з матір’ю та потребують отримання послуг, спрямованих на реінтеграцію дітей у сім’ю. Ми вдячні Ганні Олександрівні, яка погодилася взяти на тимчасове виховання цих чудових сестричок», – додає Людмила Шафранська.

Ганна Чернюк вже вдруге стала патронатною вихователькою. Близько року тому вона взяла під опіку хлопчика. Тепер – двох сестричок. Коли дізналася, що є така можливість – навіть не задумувалася, чи варто це робити, розповідає жінка.

«Я сама виховала двох доньок. У мене вже є онуки та правнуки. Тепер у нас з чоловіком з’явилося ще двоє онучок – Марійка та Варвара. Вони нас так і називають – “дідусь” та “бабуся”», – додала патронатна вихователька.

Угода з патронатними вихователями підписана на 3 місяці. За необхідності її продовжать до 6 місяців.