У День закоханих, 14 лютого, Офіс туризму Вінниці у партнерстві з Музей Вінницького трамвая разом з Олег Матюхов та Kate Ruzhylo пропонують закоханим парам відправитись у подорож на ретротролейбусі.

«Твоя LOVESTORY» – це, звісно, про романтику і взаємини з коханою людиною. Під час мандрівки на вас чекатиме нове знайомство з вашою другою половинкою. Дізнатися, наскільки ви добре один одного знаєте, допоможуть веселі конкурси. А ще у програмі тематичні вікторини з розіграшем призів. І все це супроводжуватиметься “живою” музикою.

Подорож буде цікавою для усіх незалежно від віку. Молоді точно буде цікаво провести час в незвичному транспорті, а парам поважного віку – згадати свою молодість. Адже саме такі моделі, – червоні ЗіУ-5, – експлуатувались у Вінниці з середини 1960-х по 1980-ті роки. Символічно, що вперше тролейбуси виїхали на міські маршрути також в останній місяць зими – 18 лютого 1964 року.

Ретротролейбус, який перевозитиме пасажирів екскурсійної мандрівки «Твоя LOVESTORY» 14 лютого, був відновлений Вінницькою транспортною компанією у 2017 році та використовується саме як екскурсійний транспорт.

Отже, стартуємо 14 лютого о 19:00. Місце зустрічі – тролейбусна зупинка навпроти Туристичного хабу Вінниці (зуп. Майдан Небесної Сотні, біля магазину квітів “Троянда”) на Соборній. Попередня реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/45Y2dVf75AWCUh4j7

Попередня публікаціяЩо необхідно знати вінничанам про монетизацію пільг на оплату комунальних послуг
Наступна публікаціяВінничани можуть скористатись чат-ботом, який інформує про безоплатні медичні послуги та права пацієнтів