Ідея заходу в тому, щоб принести на продаж чудові речі, які можуть і далі тішити людей, чи придбати їх. А кошти від продажу підуть організації, яка займається забезпеченням тактичної медицини для бойових медиків на передовій — «ME 4 U».

Про це повідомляють на сторінці творчого об’єднання ПІЧ.

Місце і час для зустрічі людей, заради обміну добром. Можливість купити дорогі серцю речі, і при цьому допомогти фонду, який робить перемогу ближче.

«Ідея зустрічі полягає в тому, що ви приносите важливі серцю речі, які лежать без діла (одяг, прикраси, книжки, картини, предмети побуту та інтерʼєру, їжу, посуд красивий), щось дійсно дороге, а не те, чого хочеться просто позбутись.

Протягом дня інші люди можуть прийти, знайти й купити для себе дорогу річ.

Закон збереження енергії ніхто не скасовував, то ж те, що колись приносило радість вам, може знайти нову домівку і продовжувати свою місію», – йдеться в повідомленні.

Також під час всього дійства на вас чекає чай, музика, розмови, смачна їжа та обійми

Усі гроші, вторговані з продажу речей передадуть організації “ME 4 U” (@medicine_4_ukraine), яка займається забезпеченням тактичної медицини для бойових медиків на передовій. То ж ваші речі можуть ще й рятувати життя наших захисників та захисниць.

Якщо ви хочете виставити свої дорогі речі, приносьте їх до ПІЧі у п’ятницю та суботу з 16:00 до 20:00.

Коли: 5 лютого (неділя), з 16:00 до 20:00

Де: ПІЧ, вул. Сковороди 25

Попередня публікаціяГрафік відключень електроенергії на Вінниччині від АТ «Вінницяобленерго»
Наступна публікаціяВінницьких дітлахів запрошують на майстер-клас з виготовлення патріотичних сувенірів в Ветеранській простір