В ОВА Вінниччини поділились історією про героїчних захисників України з Вінниччини. Троє побратимів «Майстер», «Хан» і «Лев» справжні Герої, мужність яких оцінив головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний.
«Кожен захисник, кожна військова частина Збройних Сил України сьогодні творить нашу переможну історію. Дорогою ціною…» – зазначив Начальник ОВА Сергій Борзов.
Свою історію війни влітку погодився розповісти доброволець Віталій – «Майстер» з Вінниці.
Погодився лише заради «Хана» і «Лева» – двох земляків. «Про них мають знати». Віталій називає їх своїми «хрещеними». Герої. Воїни… Дякуючи їм, він живий.
Тепер усі троє відзначені почесними нагородами Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.
За кожною відзнакою є окрема історія життя і справжнього подвигу.
«Приклади героїзму і бойового братерства, емблеми і знамена, бойовий вишкіл і мужність, незламний дух і воля – все це складає код Нації воїнів», – каже Залужний.