На черговій сесії Вінницької міської ради, як відбулась у п’ятницю 27 січня, ухвалили зміни до Програми “Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади”.

Як зазначив директор департаменту економіки і інвестицій ВМР Максим Мартьянов, аби зосередити увагу майбутніх учасників Програми на можливості отримати державні кошти для придбання житла, Програму доповнено словами «(в тому числі за програмою єОселя)».

єОселя – це нова програма доступного кредитування житла з фіксованою ставкою 3% річних, ініційована Президентом України. Така можливість надається військовослужбовцям за контрактом, медикам, освітянам та науково-педагогічним працівникам. Оформити заявку можна в додатку «Дія».

Житло не можна буде продавати протягом трьох років

Ще одна зміна в Програмі стосується заборони на продаж придбаного за Програмою житла протягом трьох років. Це зроблено для того, щоб учасники Програми не зловживали своїм правом на участь та не перепродували квартири за ринковою ціною.

Хто може стати учасником програми

Учасниками Програми можуть бути різні категорії громадян. Це учасники бойових дій, люди з обмеженими фізичними можливостями, освітяни та медики, молоді або багатодітні сім’ї тощо.

Найбільша квота в новому об’єкті будівництва буде надаватися учасникам бойових дій за весь період протистояння російській агресії, з 2014 року. Це 34 майбутніх квартири. Тому в Програмі уточнено відповідну категорію учасників – «учасники бойових дій в російсько-українській війні», додав Максим Мартьянов.

Друга велика квота – 27 квартир для внутрішньо переміщених осіб.

“Під час війни ми зацікавлені в тому, щоб економіка громади якомога швидше розвивалася та нарощувала потужності, відтак маємо намір дати можливість поліпшити житлові умови тим людям з-поміж ВПО, які зареєструвалися в нашій громаді та офіційно працюють”, – говорить Максим Мартьянов.

Попередня публікаціяГороскоп на тиждень за знаками Зодіаку з 30 січня по 5 лютого
Наступна публікаціяЯкі симптоми та де лікуватись від туберкульозу у Вінниці