Як розповідають в компанії, загалом у 2022 році до корпоративного волонтерського руху МХП долучилися 2383 працівників компанії.

Це – на 35 % більше ніж у попередній, 2021 рік. Тоді показник унікальних волонтерів становив понад 1700 людей.

Натомість 2022 року фактично кожен 11-й співробітник брав участь у волонтерських проєктах МХП та благодійного фонду “МХП – Громаді”.

Причиною росту волонтерських активностей стало повномасштабне вторгнення росії та нові виклики, до подолання яких і долучалися працівники МХП.

«2022 року ми в МХП окрім соціальних ініціатив, проєктів, малого бізнесу, військових і ВПО підтримували також волонтерські ініціативи наших працівників. Допомагали їм проявляти свою позицію, брати на себе відповідальність – і в такий спосіб працювати разом на перемогу.

Завдяки цьому спільно ми зробили справді багато хороших і корисних проєктів: від висаджування дерев, масових толок, масштабних акцій з донації крові до виготовлення тушонок чи роздачі подарунків дітям до Нового року й Святого Миколая», – повідомляють в МХП.

Від початку війни з’явились нові волонтерські напрямки

В компанії зауважують, що від початку повномасштабних військових дій, дещо змінилися самі активності.

До щорічних традиційних Днів донора МХП, прибирань територій та висаджування дерев, підтримки незахищених верств населення, підготовки подарунків до свят додалися робота в гуманітарних штабах, формування та розвезення продуктових наборів, виготовлення тушонок і маскувальних сіток, допомога мобілізованим колегам, ВПО й всім, хто її потребує, організація численних фандрейзингових подій та багато інших.

Працівники самі ініціювали волонтерські проекти

“Торік у компанії змінився підхід до поняття корпоративних активностей. Була розроблена Політика з корпоративного волонтерства. Вона дає всім працівникам компанії розуміння, наскільки на рівні цінностей волонтерство підтримується в МХП.

Водночас ми долучалися до проєктів не тому, що нас попросили чи це в тренді – люди самі ініціювали, брали відповідальність на себе, розпочинали проєкти в тих напрямах, де бачили власну можливість допомогти, а їх підтримувало керівництво та інші колеги.

Сьогодні волонтерство не лише знижує рівень стресу й дозволяє впорядкувати емоції, але ще й гуртує, посилює віру в майбутнє й завтрашній день.

Тож 2023-го ми однозначно продовжимо підтримувати колег у їхньому прагненні робити добрі справи та об’єднуватися заради цього”, – коментує Павло Мороз, директор Департаменту корпоративної соціальної відповідальності.

Серед найчисельніших проєктів, які підтримали працівники МХП, стали:
  • Толоки – 974 співробітники,
  • День донора МХП – 635 працівників,
  • Подарунки дітям до Нового року та Св.Миколая – 311 людини,
  • Виготовлення тушонок – 145 осіб,
  • Гуманітарний хаб в офісі МХП у Києві – 113 співробітників.

Загалом кількість волонтерських залучень становила понад 4 тисячі. Тобто люди волонтерили не в одному, а в кількох проєктах: приміром, здавали кров та долучалися до роздачі гуманітарної допомоги чи ініціювали висадку картоплі разом з колегами для місцевих ВПО.

Попередня публікаціяВінничанин Владислав Хоменський виборов «золото» та «срібло» на чемпіонаті України з легкої атлетики
Наступна публікаціяУ Вінниці відбувся семінар від ACTED для керівників колективних центрів та представників місцевої влади