У міжнародному благодійному конкурсі мистецтв «Зимова казка – Zimní pohádka» взяли участь 9 представників Вінницької дитячої музичної школи № 2. Вони продемонстрували високий рівень майстерності та здобули низку перемог.

Цей міжнародним проєкт є спільним для України та Чехії. Конкурс проводився дистанційно за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, ГО «Крила життя», двох фестивальних порталів «Land of talents» та «GoldЕurope». Частину зібраних коштів було передано на потреби ЗСУ.

Основною метою конкурсу була підтримка талановитих виконавців, розкриття їх творчого потенціалу, обмін досвідом між учасниками та керівниками.

«Зірочки нашої школи у цьому конкурсі, стали лауреатами перших та других місць. Бажаємо всім учасникам натхнення, нових досягнень та перемог!» – говорить викладачка фортепіанного відділу Вінницької дитячої музичної школи № 2 Алла Діберт.

Так, диплом лауреата І ступеню одержали піаністи: Микола Демидюк та фортепіанний дует у складі викладачів Алли Діберт та Юлії Закревської, а диплом лауреата ІІ ступеня отримали Дмитро Ярошенко (викладачка Ніна Челишева) та Данііл Ярошенко (викладачка Анастасія Разорьонова).

Диплом лауреата І ступеня також здобув акордеоніст Андрій Кузьмич (викладачка Надія Богданова).

Крім того, першість вибороли учениці хореографічного відділення – дует у складі Софії Ляшко та Анастасії Грабчак (викладачка Марія Гриненко). Софія ще отримала диплом лауреата ІІ ступеня у сольному виступі.

Вокалістка Анна Грисюк (викладачка Мирослава Куртаніч) також показала високий результат своєї праці, ставши володаркою диплому лауреата І ступеня.

Зупинятись на досягнутому вихованці Вінницької дитячої музичної школи № 2 не збираються, адже продовжують брати участь у різноманітних конкурсах фестивалях, де демонструють свої вміння та таланти.

Зимова казка
Попередня публікаціяГрафік черг відключень світла від АТ «Вінницяобленерго» на 17 січня
Наступна публікаціяЯкщо військовослужбовець не виходить на зв’язок, вінничанам радять звертатись на гарячу лінію Уповноваженого зі зниклих безвісти

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я