В листопаді 2022 року на двох міжнародних виставках: XIII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та XIV Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», взяли участь вінницькі освітяни.

Серед 450 освітянських закладів з усієї України, за результатами рейтингового виставкового конкурсу, Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР отримав відзнаку «Лідер інноваційної і наукової діяльності».

Днями в приміщенні комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників ВМР» відбулось урочисте вручення нагород переможцям.

У тематичних номінаціях XIII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» переможцями стали такі комунальні заклади освіти:
  • ліцеї №№ 12, 31, 9, 1
  • та Вінницький міський палац дітей та юнацтва.

У тематичних номінаціях XIV Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» заклади освіти нашої громади здобули вісім золотих та одну срібну медаль.

Золото виставки отримали:
  • Школа № 5
  • ліцеї №№ 6, 8, 20, 29
  • гімназія № 24
  • дитячі садочки № 15 та № 35.
Сріблом відзначили:  ліцей № 4.

«Щиро вітаємо колективи закладів освіти нашого міста, які отримали високі нагороди. Нехай ці освітянські перемоги стануть цеглинками до нашої спільної великої Перемоги. Висловлюємо слова щирої подяки партнерам за співпрацю і сподіваємось на подальшу плідну роботу», – каже директорка департаменту освіти Оксана Яценко.

Попередня публікаціяЯк вінничанам не залишитись без медичної допомоги на свята
Наступна публікаціяРозклад святкових активностей для дітей у Вінниці

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я