Біля Універмагу у Вінниці працює «Зимове містечко ринок їжі та хенд-мейд OPEN-AIR «VIN BOX PARK». Воно відкрилось 16 грудня.

Журналісти Vinnytsia Press Point побували у ньому, тож маємо трохи вражень та світлин, щоб поділитись із вами.

Вечір середи, не надто людно у Зимовому містечку, але люди є. Коштують якісь наїдки та напої. Останніх є сила силенна на будь-який смак. Глінтвейнів представлено чи не в кожній ятці від п’яти до понад десяти видів. Є з різними фруктами та медом, з перчиком усе то парує та смачно пахне.

Ціна на напої та наїдки, що правда, дещо «кусається». Так за маленьке горнятко глінтвейну правлять 80 гривень, а за велике вже сто. Не поціновувачам алкогольних напоїв можна зігрітись трав’яними чаями та кавою.

Наїдки також не дешеві, кілограм шашлику обійдеться від 60 до ста гривень за сто грамів. За хот-дог правлять 80, але є трохи дешевший французький за 60 грн.

Крім традиційних шашликів, хот-догів та шаурми є суші та азійські супи. Також біля ятки Козацького полку ім. Івана Богуна є казан з козацьким кулешем. В кожній ятці стоїть скринька благодійного збору на потреби ЗСУ.

Ятки в середу працюють через одну, сувеніри закриті, але продавці кажуть, ближче до свят та у вихідні людей буде більше та й сувеніри відкриються.

Дитячих розваг, як таких нема, можливо також з’являться ближче до свят…

Попередня публікаціяГрафік черг відключення від АТ «Вінницяобленерго» на четвер 22 грудня
Наступна публікаціяДе у Вінниці сьогодні ремонтують мережі

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я