Віфлеємській вогонь миру доставили на Вінниччину місцеві пластуни. Ще минулого тижня його передали до Спасо-Преображенського кафедрального собору, перед початком вечірнього богослужіння.

Вчора 20 грудня, представники Вінницького пласту провели акцію в МЦ «Квадрат», на ній запалити лампадку від Віфлеємського вогню могли усі бажаючі вінничани.

Про це повідомили на сторінці Вінницького пласту.

«За давньою традицією кожна віруюча українська родина на Різдво запалює свічку. Ця традиція пов’язана із вогнем лампадок, які горять безперервно над місцем народження Спасителя. Світло з міста Вифлеєму, з храму Різдва Христового, з рук у руки мандрувало до пластунів України.

Зараз відсутність світла у будинках та на вулицях ми замінюємо світлом у душі, підтримуємо одне одного словом та допомогою у скрутний час. Вся Україна живе в умовах обстрілів та відключення електроенергії, то нехай це Світло запалить в серцях кожного українця вогник радості, надії та віри на всі Різдвяні свята і з молитвою на вустах об’єднає сотні тисяч родин, які вимушено розділилися по цілому світу.

Нехай всі, хто боронить Україну живим і здоровим повертається до батьківського дому! Вічна пам’ять нашим Героям», – йдеться в публікації.

Попередня публікаціяВінничанам пропонують придбати ялинку у контейнері, яку можна висадити після свят
Наступна публікаціяДе сьогодні у Вінниці виключатимуть світло, воду та опалення через ремонт мереж

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я