Вчора, 8 грудня, дитячий садочок №61 в мікрорайоні Вишенька, відчинив свої двері для малечі ВМТГ. Нещодавно у підвальному приміщенні садочка за кошти міської ради був здійснений капітальний ремонт. Адже з початку повномасштабної війни міська влада перейшла від стратегічного до оперативного планування, така вимога часу.

Станом на вчора, 8 грудня, вже 51 дитина відвідала садочок. Укриття, яким користується малеча, оснащене усім необхідним та відповідає вимогам ДСНС, тобто приміщення має другий вихід, є витяжка, аварійне освітлення, конвектор, вбиральні, Wi-Fi, бойлер, вогнегасники та аптечки. Всі необхідні роботи виконано, адже безпека дітей найважливіше всього.

Як розповіла завідувачка садочка, у даному укритті одночасно можуть перебувати понад 140 людей.

«Найпростіше укриття закладу дошкільної освіти поділено на два приміщення, в яких діти перечікують повітряну небезпеку та продовжують заплановані заняття згідно з графіком. Якщо тривога застала найменших під час обіднього сну, то в укритті є можливість продовжити тиху годину», – каже завідувачка садочка Вікторія Загризла.

Як зауважує директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко, в укритті, для малечі облаштовано місця для ігор, наявні дидактичні та демонстраційні матеріали, а освітнє середовище є безпечним, інформативним, цікавим та змістовним.

«Загалом у різних мікрорайонах Вінницької міської територіальної громади у звичній формі працює 31 черговий дитячий садочок різних форм власності. Наразі понад 2600 дітей, відвідують заклади дошкільної освіти офлайн», – додає Оксана Яценко.

Попередня публікаціяДе сьогодні у Вінниці лагодять мережі та виключатимуть світло, воду та опалення
Наступна публікаціяНа Вінниччині підприємство постачало через Румунію, Туреччину та Казахстан запчастини для військової техніки рашистів