Для попередження фактів нелегального використання робочої сили та додержання законодавства про працю під час воєнного стану пенсійники Вінниччини відвідали 170 підприємців області.
Цього тижня про особливості сплати ЄСВ говорили з фізичними особами-підприємцями Вінниці, Жмеринки, Іллінців, Могилів-Подільського, Томашполя, Шаргорода.
«До страхового стажу зараховуються лише ті періоди діяльності, за які страхові внески сплачені у повному обсязі», – наголосили фахівці Головного управління Пенсійного фонду Вінницької області.