Герой України, пілот KARAYA, розповів свою історію про збиття п’яти Шахідів та селфі під час катапультування. Відео

В той день Вадим Ворошилов – KARAYA злітав двічі, його бойове чергування розпочалось від четвертої ранку, а вже увечері було зроблено приголомшливе селфі пілота під час катапультування.

Відео оприлюднив ТГ-канал Телеграмна служба новин – Новини Україна війна.

«Мій ранок розпочався о четвертій годині, подали сигнал повітря. Один льотчик знищив також двох шахідів на півдні України. Наступним пішов я. Також знищив трьох, виконав посадку на оперативному аеродромі без наслідків. Далі був робочий день по іншім задачам. А увечері знову ця навала почалась. Виконав зліт з оперативного аеродрому на півдні України й далі вже виконував знищення повітряних цілей в небі над Вінниччиною», – розповідає льотчик.

Розповів KARAYA, і про п’яту повітряну ціль, яка, на жаль, стала фатальною для його літака.

«Виконав наведення та перехоплення п’ятої повітряної цілі. Виконав пуск по даній повітряній цілі. І на жаль, після знищення даної цілі, уламками вибуху було пошкоджено моє повітряне судно. Відбулось руйнування ліхтаря, це скло кабіни простою мовою, та руйнування передньої частини, носової, літака. Був не сильно поранений, але кров заважала оцінити повноцінно обстановку», – каже Вадим Ворошилов.

За його словами, першою думкою було «Так не хочеться катапультуватись». Але попереду побачив населений пункт, тож довелось маневрувати.

Про те, як KARAYA відвів літак та про селфі під час катапультування дивіться у відео:

Попередня публікаціяУ Тульчині вночі демонтували пам’ятники Суворову та Пушкіну
Наступна публікаціяНа які продукти зростуть ціни на Вінниччині перед Новим Роком: прогнози експертів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я