У п’ятницю, 9 грудня 2022 року, усі охочі матимуть можливість поспілкуватись у телефонному режимі на «гарячій лінії» особисто із начальником Управління ДМС у Вінницькій області Борисом Наливайком.
Управління ДМС у Вінницькій області анонсувало проведення «гарячої лінії».
Для того, щоб поставити свої питання, зателефонуйте на «гарячу лінію»:
Номер телефону: (0432) 67-43-06
Час роботи: з 09:00 по 11:00 год.
«Отримайте компетентну відповідь на Ваше запитання від керівництва міграційної служби Вінниччини», повідомляють в Управлінні ДМС у Вінницькій області.
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2022/12/318603777_454218083539220_5195087019686642851_n-1.jpg)