На Вінниччині запрацював Telegram бот “ВінСоцБот”, який містить уніфіковану інформацію про доступні послуги та допомогу для місцевих мешканців та внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану.

Про це повідомляє ВітаТБ.

Telegram бот “ВінСоцБот” являється віртуальним помічником, який у зручному форматі пропонує знайти користувачу корисну для себе інформацію щодо:
  • медичних, освітніх, пенсійних та адміністративних послуг;
  • реєстрації внутрішньо переміщених осіб та отримання різного роду допомоги (виплат, компенсацій, гуманітарної допомоги тощо);
  • послуг у сфері захисту населення, включаючи психосоціальну підтримку, юридичну та загальну соціальну допомогу.

Користувачу достатньо лише обрати назву територіальної громади Вінницької області, а Telegram бот запропонує доступні види послуг та допомоги з довідковою інформацією та контактами.

ВінСоцБот – можливість швидко отримати необхідну інформацію про послуги, доступні для внутрішньо переміщених осіб в розрізі кожної територіальної громади у сучасному та зручному форматі, – інформують у Вінницькій обласній військовій адміністрації.

Телеграм бот можна знайти у пошуку Telegram месенджера за назвою “ВінСоцБот” або @VinSoc_bot, або ж відсканувати QR-код з мобільного телефону.

ВінСоцБот
Попередня публікаціяЗавтра на Писарівському кар’єрі відбудуться планові вибухи
Наступна публікаціяНа Вінниччині усіх охочих запрошують на безкоштовний курс української мови «Єдині»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я