Home Новини У Вінниці відбувся інформаційний захід до всесвітньої акції «16 днів проти насильства»

У Вінниці відбувся інформаційний захід до всесвітньої акції «16 днів проти насильства»

0
У Вінниці відбувся інформаційний захід до всесвітньої акції «16 днів проти насильства»
«16 днів проти насильства»

Захід відбувся 28 листопада у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці за участі правоохоронців спільно з Вінницьким обласним центром соціальних служб, Громадськими організаціями «Кризовий центр «Ми поруч» та «КримSOS» та Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки Західноукраїнського національного університету.

Вінниця – одне з 60 українських міст-учасників всесвітньої акції «16 днів активізму проти домашнього та гендерно зумовленого насильства», яка розпочалась 25 листопада та триватиме до 10 грудня.

В рамках акції «16 днів проти насильства», для студентів Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ та внутрішньо переміщених осіб провели День інформації «Право на життя без насильства».

Про механізми реалізації захисту прав людини в діяльності правоохоронних органів говорив Петро Ткачук представник Управління дотримання прав людини Національної поліції України.

Керівник сектору протидії домашньому насильству Вінницького райуправління поліції Валерій Кравчук розповів про роль поліції в протидії домашньому насильству.

Такий захід проведено заради однієї спільної мети – збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства та створення в регіоні соціального простору вільного від нього.