В листопаді вихованці клубу спортивного бального танцю «Грація» (керівник Гладкий Д.М.) Мазуренко Антон та Комаренко Діана стали фіналістами в одному із найпрестижніших змагань у всьому танцювальному світі, найулюбленіших змагань тисячі танцюристів з цілого світу – Чемпіонаті Світу зі спортивних танців «Dutch Open & WDC AL World Championships» у Голландії.

Про це повідомляють у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної.

Серед 33 країн, які брали участь у змаганнях, наші українці Мазуренко Антон та Комаренко Діана посіли 5 сходинку у світовому рейтингу у категорії Стандарт до 16 років.

Також Антона та Діану запросили представляти нашу сусідню країну Польщу у командних змаганнях, де серед 6 країн, вони посіли 1 місце.

Інша пара, Полєвода Марк та Глазко Владислава, також спробували свої сили у категорії до 19 років Латина та потрапили у топ 24 пари Світу.

Найсильніші пари з різних куточків світу, найдосвідченіші судді, легенди танцювального спорту, професіонали, любителі, які так само змагаються за титул Чемпіонів Світу – це просто незабутньо.

“Вийти на паркет цих змагань – це вже велике досягнення і маленька перемога, тому що, підготовка до цих змагань дуже серйозна – місяці старанних тренувань, створення ідеального образу (костюми, зачіски, макіяж), немаленькі затрати на саму поїздку, але воно того варте”, – йдеться в публікації.

Попередня публікаціяВінничан запрошують приєднатись до соціальної ініціативи «Подаруй іграшку на музейну ялинку»
Наступна публікаціяУ Вінницяводоканалі пояснили, чому під час виключення світла не зможуть подати воду на горішні поверхи