Home Новини Команда волейболістів «МХП-Вінниця» виборола другу перемогу у 5 турі Суперліги-Будінвест. Відео

Команда волейболістів «МХП-Вінниця» виборола другу перемогу у 5 турі Суперліги-Будінвест. Відео

0
Команда волейболістів «МХП-Вінниця» виборола другу перемогу у 5 турі Суперліги-Будінвест. Відео

Спортсмени з Вінниччини здобули перемогу в місті Чернівці, в п’ятому турі Суперліги-Будінвест.

Про це повідомляють на сайті Професійної волейбольної ліги України.

Черговий ігровий день Суперліги-Будінвест відкрили “Барком-Збірна України U-18” та “МХП-Вінниця” з Тростянця. Команди по-різному провели перші матчі туру з точки зору результату. Якщо клуб із Вінницької області здобув перемогу, то “збірники” достатньо прогнозовано поступилися “Епіцентру-Подоляни”. Однак при цьому вони могли відштовхнутися від стартової партії того матчу.

Дебют цього поєдинку вони також провели чудово, повівши в рахунку 9:5. При цьому підопічні Костянтина Рябухи не могли нейтралізувати потужні атаки із 4-ї зони Едуарда Штерика (4 бали з 9 командних). Однак першу половину сету за собою залишила саме “МХП-Вінниця” – 13:12. У другій половині гравці команди розвинули свою перевагу (19:14), після чого довели партію до логічного завершення – 25:19.

Другий сет пройшов за тим самим сценарієм, що й попередній. Знову дебютна частина залишилася за збірною U-18 – 9:6. Потім команда з Тростянця досить швидко наздогнала суперника, після чого різко пішла вперед і без жодних проблем виграла партію – 25:12.

Після десятихвилинної перерви команда Володимира Романцова зробила найвагомішу заявку на успіх хоча б в одному сеті. Вона вела у рахунку 15:12, 20:16, 22:18. Як і на початку матчу, у складі “збірників” результативно діяв Едуард Штерик (загалом 15 очок у матчі). У критичний момент команді з Тростянця вдався потужний ривок 6:0, проте реалізувати одразу два сет-боли їй не вдалося. У грі на “більше-менше” таки дався взнаки досвід “МХП-Вінниці”. Команда перемогла 27:25 у партії та 3:0 у матчі загалом, набравши в чемпіонаті 18 очок.

Запис поєдинку від Професійної волейбольної ліги України: