В приміщенні реорганізованого пологового будинку №2 на проспекті Коцюбинського, 50 планують створити відділення паліативної допомоги, тобто госпіс.

Про це повідомляють Новини Вінниці з посиланням на Виконком Вінницької міської ради.

Виконавчий комітет міської ради погодив план заходів щодо створення відділення паліативної допомоги. Облаштувати відділення планують за адресою – пр Коцюбинського, 50, у межах реорганізації комунального некомерційного підприємства «Вінницький міський пологовий будинок №2» після завершення усіх процедур. Передбачається, що його орієнтовна потужність складе близько від 30 до 60 ліжко-місць. Попередньо, за реалізацію проєкту візьмуться у 2023 році.

Як зазначається, питання надання паліативної допомоги наразі стоїть дуже гостро.

«У місті, станом на тепер, лише спеціалізоване відділення у клінічній лікарні №3 опікується людьми із невиліковними недугами або тими, які потребують стороннього догляду під час лікування. Відповідно на його базі не в силі забезпечити доглядом усіх, хто цього потребує. А, на жаль, із кожним роком черга людей, яким необхідна паліативна та хоспісна допомога невпинно зростає, стверджують медики. Це пацієнти з онкологічними захворюваннями, інсультами, ускладненнями цукрового діабету тощо», – йдеться у повідомленні.

«Процес реорганізації достатньо складний. Він націлений на збереження наступності надання медичної допомоги – саме в системі охорони здоров’я. Все відбуватиметься за планом дій, затвердженим виконкомом міської ради», – зазначив директор профільного департаменту Олександр Шиш, коментуючи сьогоднішнє рішення виконавчого комітету.

Попередня публікаціяЕкономія електроенергії. Сьогодні у Вінниці не ходитимуть трамваї та тролейбуси з 9:30 до 17:00
Наступна публікаціяУ Вінниці обласні депутати проголосували «за» заборону діяльності релігійних організацій з центром в країні-агресорі

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я