Попри воєнний стан, Вінниччина за 10 місяців виконала річний бюджет на 86,5%. Про це повідомив Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

«Якщо коротко, то за останні 10 місяців до загального бюджету Вінницької області, без урахування міжбюджетних трансфертів, надійшло 11 млрд 531,3 млн грн. У відсотковому співвідношенні це 86,5% від встановленого плану на цей рік. Більш того, ви повинні розуміти, що це з урахуванням воєнного стану в країні і додаткових витрат, пов’язані з ним», – зауважив очільник області.

За його словами, річні плани надходжень доходів змогли виконати по 10 бюджетах. Це стосується всіх районних бюджетів та 4-х бюджетів територіальних громад.

Водночас беручи до уваги воєнний стан в країні та зменшення надходжень податків від суб’єктів господарювання, 27 бюджетів територіальних громад не вдалось виконати. Бюджети, які не вдалося реалізувати, перебувають під постійним моніторингом та спрямовані на виконання за підсумками 2022 року.

Сергій Борзов також зазначив, що одним із головних завдань керівництва області також є забезпечення продовольчої безпеки вінничан. Йдеться про поповнення регіонального матеріального резерву для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану, підсилення заходів для територіальної оборони, а також підтримка комунальних підприємств критичної інфраструктури. На реалізацію цих бюджетних програм з обласного бюджету виділено фінансування на суму 64,6 млн гривень.

Попередня публікаціяЩо очікує сьогодні, 18 листопада, різні знаки зодіаку
Наступна публікаціяСтендапи, екскурсії, квартирник та фестиваль зі скелелазіння: Які заходи відбудуться на вихідні у Вінниці