Музей Вінниці запрошує на презентацію концепції розвитку публічного простору двору садиби Львовича.

17 листопада, колектив КЗ «Музей Вінниці» проводитиме презентацію концепції розвитку публічного простору садиби Львовича, початку ХХ століття у середмісті. Вона відбудеться о 17:00 у Музеї Вінниці (вулиця Симона Петлюри, 15а). Вхід на захід вільний.

Незвичайна садиба була збудована для одного з найбагатших вінничан свого часу, вона розташована на сучасній вулиці Симона Петлюри. Її використовували, як приміщення для Міністерства пошт і телеграфів УНР. А трохи пізніше в ній протягом короткого періоду працював Симон Петлюра.

«У вересні наша команда представила «Реставраційну концепцію відновлення садиби Львовича» – документ, який описує майбутню реставрацію нашої будівлі. Але музей це не тільки одна споруда і те, що всередині неї. Це також простір довкола. У цьому випадку йдеться про двір садиби Львовича. В якому стані й статусі перебуває цей простір зараз, яким він може стати у майбутньому, як підсилити експозиційні та подієві можливості Музею за допомогою двору», – говорить директор КЗ «Музей Вінниці» Олександр Федоришен.

Попередня публікаціяУ Вінниці молодь запрошують на квіз-екскурсію Поділлям у прискореному режимі
Наступна публікаціяВінницькі борці виграли комплект нагород на Міжнародних змаганнях з греко-римської боротьби

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я