Відкриттям 80-ї поліцейської станції успішно впроваджено проєкт «Поліцейський офіцер громади» в кожній з 63-х територіальних громад Вінниччини.

Про це повідомляють в поліції Вінниччини.

11 листопада у Стрижавській територіальній громаді запрацювала поліцейська станція. В рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади», який направлений на безпеку та захист населення, це вже 80–та станція на території регіону, де несуть службу місцеві «шерифи». Наразі до проєкту долучились всі 63 територіальні громади області, де працює 119 офіцерів.

Участь у відкритті поліцейського офісу взяли перший заступник Міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін, Голова Національної поліції України Ігор Клименко, очільник поліції Вінниччини Іван Іщенко, керівник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, а також представники органів місцевого самоврядування та мешканці громади.

На початку заходу Голова Національної поліції України Ігор Клименко запропонував присутнім вшанувати пам’ять всіх захисників, в тому числі й поліцейських, які віддали своє життя за нашу Батьківщину.

Перший заступник Міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін звертаючись до присутніх, зазначив що проєкт «Поліцейський офіцер громади» показав високу ефективність і дієздатність:

“Поліцейські офіцери користуються одним з найвищих рівнів довіри серед населення по всій країні. Сьогодні Вінниччина стала лідером серед всіх областей України, першою покривши 100% об’єднаних територіальних громад поліцейськими офіцерами. Попри скрутну економічну ситуацію ми відкрили 80-ту поліцейську станцію на Вінниччині. Це сприятиме кращому забезпеченню базової потреби всього населення України — безпеки». 

«Війна вплинула на кожного з нас, при тому, що наші великі підрозділи поліції несуть службу на сході, півдні нашої країни. Водночас в тилових областях не менша відповідальність лежить на поліції. У Вінницькій області понад 180 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які із-за війни переїхали у цей регіон. І тому поліцейські мають охопити своєю турботою та увагою громадян з усіх регіонів нашої країни. Кількість поліцейських ми не збільшуємо, тому навантаження на місцеві підрозділи поліції зросло. Адже зведені загони несуть службу в районах наближених до ведення бойових дій. Ми разом з країною, поліцейські – зі своїми громадянами. Разом переможемо! – зазначив Ігор Клименко.

На поліцейській станції в селі Дорожне працюватимуть двоє офіцерів – старших лейтенантів поліції Петро Марчук та Віталій Коливайло. Поліцейські пройшли усі етапи відбору та отримали сертифікати про успішне завершення навчання.

Місцеві «шерифи» постійно перебуватимуть на зв’язку з громадянами та разом з органами місцевого самоврядування працюватимуть над створенням комфортного правового середовища для її мешканців.

Відтепер вони відповідатимуть за безпеку понад 9 тисяч громадян у 11 населених пунктах.

Під час заходу вручили ключі від 18 службових автівок поліцейським офіцерам громади.

Попередня публікаціяУ передмісті Вінниці на Вінницьких Хуторах запрацювала базова станція мобільного оператора
Наступна публікаціяДе у Вінниці сьогодні вимикатимуть світло, воду та опалення

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я