На Вінниччині розпочав роботу Донецький обласний дитячо-молодіжний центр. Його відкриття відбулось, 10 листопада.

Про це повідомили в Облраді Вінниччини.

Начальниця управління сім’ї молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна розповіла, що цей дитячо-молодіжний центр – двічі релокований. Спершу – до Краматорська, а тепер – до Вінниці.

«Вінниця –  гостинне місто. Ми знаємо це по нашому Донецькому університету ім.Стуса. Крім того, тут розташований дуже великий молодіжний центр – «Квадрат», один з найкращих в Україні, – зазначила Лілія Золкіна. – Станом на 24 лютого у нас був 131 молодіжний центр. На жаль, 30 молодіжних центрів зараз повністю зруйновано, під обстрілами загинули 2 директори молодіжних центрів. Частину закладів ми все ж евакуювали. І ми дуже вдячні, що ви прийняли наш молодіжний центр, розмістили у центрі міста. Хочемо, аби центр взяв участь в усіх заходах. Раді працювати».

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр розміщений за адресою Соборна,72. Приміщення для нього надала обласна Рада.

В.о. директора Донецького обласного дитячо-молодіжного центру Лідія Індиченко презентувала роботу закладу та розповіла про напрями, яким приділяється увага в умовах релокації. Вона також розповіла про плани центру.

Керівник обласного молодіжного центру «Квадрат» Анастасія Молдован запевнила у підтримці колег з релокованого закладу.

“Ми дуже раді співпраці. Думаю, у нас буде багато спільних заходів. Зараз ми працюємо над тим, щоб молодіжні простори з’явилися у кожній із 63 територіальних громад Вінниччини. Тож спільної роботи буде багато, і це буде така стратегія, коли ми посилюватимемо один одного”, – сказала Анастасія Молдован.

Попередня публікаціяЮні вінницькі баскетболісти вибороли третє місце на Всеукраїнському турнірі
Наступна публікаціяУ Вінницькому художньому музеї стартував виставковий проект «300 років Григорію Сковороді»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я