Цими вихідними у Вінниці відбудеться прем’єра нового туристичного продукту — «Місто, наповнене змістом».

Однією з новинок на листопад, які підготував Офіс туризму Вінниці, є проєкт у партнерстві з гідесою Альоною Сазоновою «Місто, наповнене змістом». Це поєднання захопливої прогулянки середмістям із чаюванням зі смаколиками в атмосферному музеї-кав’ярні.

До початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Вінниця незмінно очолювала рейтинг найкомфортніших міст країни. Але ще 120 років тому вона була звичайним повітовим містечком на мапі України. А від початку незалежності довгі роки залишалася типовим обласним центром. Тож, як вдалося досягнути першості й утримувати лідерство 7 років поспіль?

Усі охочі зможуть дізнатись відповідь на це питання під час екскурсії «Місто, наповнене змістом».

А ще на вас чекають цікаві та захопливі розповіді про те, якою століття тому була система муніципальної влади, які туристичні принади готова була запропонувати гостям провінційна Вінниця на початку XX сторіччя, які таємниці містили у собі місцеві готелі та громадські простори, скільки коштувало зробити телефонний дзвінок із появою телефонії та чи була Вінниця містом що читає.

«І не тільки послухати розповіді Альони Сазонової, але й особисто відчути ту атмосферу початку XX століття, яка була у Вінниці. Адже фінальна частина нашого проєкту – це гостини в історичному закладі “Панъ Заваркiнъ та Синъ”. Де учасники будуть смакувати чаєм із десертом та дізнаватись про історію родини Мойсея Флігельтуба – власника крамниці колоніальних товарів, на честь якого і названий заклад. До речі, і про таємницю, чому Флігельтуб став Заваркіним – ви дізнаєтесь також», – розповідає директорка Офісу туризму Вінниці Тетяна Маєвська.

Вартість участі становить 270 грн (для ВПО – 230 грн) – сюди входять чаювання та десерт.

Реєстрація за посиланням: 12 листопада: https://forms.gle/sBjGrQvHmT1cApKm6 26 листопада: https://forms.gle/wcieFdGhZ3iivEM2A

*Екскурсії проходять з дотриманням заходів безпеки у період воєнного стану.

Попередня публікаціяДеколонізація. У Вінниці можуть з’явитися вулиці імені Степана Бандери, Леоніда Каденюка, Романа Балаби та Олексія Миргородського
Наступна публікаціяНеймовірний ролик «Ми з України!» записали співаки з різних районів Вінниччини. Відео