Про об’єднання активних та патріотичних українців з різних громад Вінниччини, про спільну роботу на Перемогу, розповів і інтерв’ю координатор у Стрижавський територіальній Громаді та модератор громадського об’єднання «МИ – ВІННИЧАНИ» Богдан Урбанський.

«На сьогодні в нашій команді є п’ятдесят координаторів. Це означає, що п’ятдесят громад із 63 у Вінницькій області охоплено нашою роботою», – каже Богдан Урбанський.

За його словами, команда постійно збільшується. Наприклад, минулого тижня до неї приєдналися координатори по Мурафській і Городківській громадам.

«Навіть у такий важкий час ми об’єднуємо навколо себе активних, небайдужих та патріотичних людей, які хочуть робити якісь зміни. Кожен на своїй території і у Вінницькій області в цілому. Ми постійно комунікуємо та працюємо з нашими колегами. В нас є люди різних професій, різного роду занять. Це і педагоги, і підприємці, є і депутати, колишні державні службовці різного рівня, службовці органів місцевого самоврядування. Така різна палітра дає можливість бути дотичними до всіх сфер суспільного життя», –  розповідає координатор ГО «МИ – ВІННИЧАНИ».

Завдяки активному спілкуванню, обміну досвідом вдається знаходити виходи з різних ситуацій та найбільш ефективно допомагати в різних випадках, пояснює пан Богдан.

«З самого початку війни голова об’єднання “МИ – ВІННИЧАНИ” Валерій Вікторович Коровій дав завдання кожному координаторі, щоб вони знайшли для себе найбільш ефективний напрямок роботи. Там де вони можуть бути максимально корисними. Тобто, як я уже сказав, люди працюють в різних напрямках, в різних сферах. І ми обрали для себе той формат, який може бути найбільш ефективним», – пояснює Богдан Урбанський.

Як розповідає координатор, освітяни займались приготуванням їжі для військових, для переселенців, а також плели сітки. Координатори, які працюють в органах місцевого самоврядування займались організацією поселення переселенців, допомогою соціально вразливим категоріям населення. Підприємці допомагали з постачанням одягу, пального, допомагали з різним обладнанням, з медичним обладнанням.

«Тобто кожен на своєму місці знайшов той формат де він може бути найбільш ефективним. І це для нас було принципово. Тому що, особливо на першому етапі, нам потрібно було всім об’єднатися, що ми і продемонстрували», – каже Богдан Урбанський.

Більше дивіться у відео:

Попередня публікаціяУ передмістя Вінниці відновив офлайн роботу ще один дитячий садочок
Наступна публікаціяУ Вінниці висадять 1000 дерев на прибудинкових територіях