Вихованка зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» ЗК «Міський Палац мистецтв» Валерія Олійник отримала диплом І ступеня на Міжнародному двотуровому конкурсі «London Stars» від міжнародної мережі Constellation World Talent Network. Дівчинка в номінації естрадний вокал виконала патріотичну композицію «Боже, Україну збережи».

Про це повідомляють на сайті міськради Вінниці.

З чотирирічного віку дівчинка займається вокалом. Вона із завзятістю ставиться до навчання та виступів. Викладачка дівчинки Віолетта Нагорна каже, що її вихованка всього досягає своєю працьовитістю та наполегливістю.

«Валерія, талановита, позитивна, працелюбна та дуже творча дівчинка. Крім вокалу, вона займається також грою на фортепіано та танцями. За період нашої співпраці стала переможницею багатьох всеукраїнських, міжнародних конкурсів та фестивалів. І що не менш важливо, в усіх починаннях та прагненнях – Віолету активно підтримують її батьки», – говорить викладачка зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» Віолетта Нагорна.

За словами наставниці, дівчинка надзвичайно радіє перемозі, адже задля успіху вона багато практикувалась, особливу увагу приділяла техніці виконання твору.

«Сьогодні саме музика лікує, вселяє надію та нагадує, що разом у єдності ми йдемо до нашої Перемоги на усіх фронтах», – каже Віолетта Нагорна.

Попередня публікаціяМіжнародна організація «ACTED Ukraine» допоможе в облаштуванні укриттів на Вінниччині
Наступна публікаціяУ Вінниці 630 людей хворіють на COVID-19