Home Новини У Вінниці діти з 87 навчальних закладів зібрали допомогу для військових

У Вінниці діти з 87 навчальних закладів зібрали допомогу для військових

0
У Вінниці діти з 87 навчальних закладів зібрали допомогу для військових
діти зібрали допомогу військовим

Вінницькі діти зібрали допомогу військовим. Загалом, 87 загальноосвітніх та дошкільних закладів Вінницької громади взяли участь у волонтерській акції до Дня захисників та захисниць України.

Освітянами, а також учнями, вихованцями та їх батьками було зібрано чергову гуманітарну допомогу для військовослужбовців Збройних сил України, які на сьогодні перебувають на передовій, виконуючи бойові завдання зі збереження територіальної цілісності нашої Батьківщини. Українським захисникам та захисницям напередодні їх свята передали дитячі малюнки, вітальні листівки, обереги, каву, чай, смаколики.

Окрім того, чимало шкіл підготували для наших захисників і гостинці, необхідні для їхнього військового побуту – шанцевий інструмент та маскувальні сітки.

«Освітянська родина Вінницької громади вкотре від початку воєнного вторгнення в Україну проявляє свідому громадянську позицію, долучаючись до благочинної діяльності. І День захисників та захисниць – це чергова нагода підтримати наших воїнів та подякувати їм за можливість навчатися й працювати з вірою у Перемогу», – зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.