Оркестр Будинку офіцерів представив композицію «Дзвони Війни… Вінниця». Будинок офіцерів вистояв Другу світову війну, вистоїть і в цю, адже вже став символом стійкості та незламності Вінниці, – зазначили у Центрі військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України, презентувавши виступ на території зруйнованого російськими ракетами культурного закладу.

«Вони хотіли знищити те, що не вмирає… Цілком закономірно для росіян: вони завжди трощили нашу культуру, щоправда, цього разу в них нічого не вийде!

Наш Будинок офіцерів, наша рідна сцена … де залишились найтепліші спогади творчих експериментів, натхненних думок, та концертного життя нашого колективу Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України.

І хоча наше рідне місце зараз понівечене підступним ракетним ударом ворогів – точно знаємо, що неодмінно все відбудуємо! А концертний зал, де залишилась частинка нашої душі буде наповнений численними глядачами, а не уламками ворожих снарядів…», – йдеться у повідомлені на Ютубі.

Попередня публікаціяРятувальники Вінниччини отримали від Американського Допомогового Комітету двох роботів для розмінування
Наступна публікаціяМолодь переселенців запрошують в сплав по річці Південний Буг

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я