Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області здійснили позапланову виїзну ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Мурованокуриловецька центральна районна лікарня». Ревізією встановлено порушень законодавства на загальну суму понад 1,5 млн грн, у тому числі таких, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 1,3 млн грн.

Повідомляють у пресслужбі Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області.

За відсутності законодавчо визначених підстав проведено нарахування доплати до заробітної плати медичним та іншим працівникам лікарні, на що додатково спрямовано близько 360 тис. грн.

За рахунок коштів Національної служби здоров’я України проведено витрати на оплату праці працівників лікарні, які надавали платні медичні послуги населенню, що призвело до незаконного використання понад 400 тис. грн коштів НСЗУ.

Крім того, аудитори виявили ще низку порушень законодавства з оплати праці, оплати комунальних послуг та інших, що загалом призвели до втрат лікарні на загальну суму 318 тис. грн.

Установлено факти придбання за завищеною вартістю вугілля, чим завдано збитків загалом на понад 230 тис. грн.

Проведеною під час ревізії інвентаризацією зафіксовано нестачу основних засобів (ноутбук, кисневий концентратор «Біомед», монітор пацієнта, холодильник тощо) на загальну суму 102 тис. грн.

Окрім того, об’єктом контролю завищено потребу в бюджетних асигнуваннях за загальним фондом кошторисів на 2020 та 2021 роки на оплату енергоносіїв й інших комунальних послуг на понад 100 тис. грн.

За недотримання норм законодавства про закупівлі на відповідальну особу складено протокол про адміністративну відповідальність за ч. 6 ст.164-14 КУпАП. За порушення бюджетного законодавства до об’єкта контролю застосовано фінансову санкцію у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та ініційовано зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунку лікарні, відкритому в органі Державної казначейської служби. Лікарні надіслано вимогу щодо повного усунення виявлених порушень фінансової дисципліни та недопущення їх у майбутньому.

Матеріали ревізії надіслано для розгляду та прийняття рішення відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни громадяни мають змогу поінформувати таким чином:

повідомити на телефонну «гарячу лінію» Управління Північного

офісу Держаудитслужби у Вінницькій області: (0432) 66-28-96;

надіслати інформацію на електронну адресу: [email protected]аsu.gov.ua

Попередня публікаціяНа Вінниччині 520 нових випадків COVID-19 за добу
Наступна публікаціяУ Вінниці презентують відеопроєкт про жінок в окупації «24 історії після 24 лютого»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я