КП «Інститут розвитку міст» продовжує курс «Турбота про себе – це…» у межах реалізації Інтеркультурної стратегії Вінницької міської територіальної громади. Від нових мешканців та мешканок нашої громади фахівці «Інституту розвитку міст» отримували запит у необхідності різноманітних тренінгів та майстер-класів, які б допомогли розібратися у собі після пережитих подій та вийти на новий рівень саморозвитку.

«В рамках проєкту Турбота про себе ми провели психологічні тренінги, які відвідали чимало нових мешканців міста, а також вінничан. Наразі приступаємо до реалізації наступного напрямку проекту – турботи про фізичне здоров’я. Тут заплановано класи хореографії, самомасажу, аби допомогти людям відновити гарне самопочуття», – менеджерка проектів КП “Інституту розвитку міст” та координаторка Програми “Інтеркультурні міста” у Вінниці Юлія Кашпрук.

Наступного тижня внутрішньо переміщених осіб, а також вінничан і вінничанок запрошують на два майстер-класи.

У середу, 21 вересня, відбудеться тренінг з основ фотографування. Проводитиме знайомство з мистецтвом фотографії Сергій Олійник – репортажний фотограф з 20-річним досвідом. Він поділиться власними знаннями та розповість про тонкощі роботи з фотокамерою, пошук натхнення, правила та помилки фотографів тощо.

Початок тренінгу о 15:00 у хабі Місто змістів (Пушкіна, 11). Для участі варто зареєструватися за цим посиланням – https://forms.gle/H1QS3fNd8SftFimm7

У четвер, 22 вересня, разом з хореографом Глібом Зельгіним заплановано майстер-клас фізичного напрямку та опанують базові техніки хореографії, репрезентації на основі бродвейських технік, стретчинг та самомасаж.

Цей захід триватиме з 16:00 до 18:00 у МЦ «Квадрат» (Театральна, 15). Оскільки кількість учасників обмежена, необхідно зареєструватися за посиланням тут – https://forms.gle/m6uCPijtqzJFH5SE9.

Перевага участі надаватиметься внутрішньо переміщеним особам. Стежити за анонсами можна на сторінці КП «Інституту розвитку міст» у фейсбуці – https://www.facebook.com/irm.vinnytsia

Усі тренінги відбуваються за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Проєкт фінансують Уряди Німеччини та Швейцарії.

Попередня публікаціяУчениця Вінницької дитячої музичної школи отримала Гран-прі Міжнародного фестивалю мистецтв
Наступна публікаціяНа Вінниччині надзвичайники врятували жінку, яка впала в криницю