Днями у КЗ «Музей Вінниці» відбулась презентація результатів опитування експертної та громадської думки «Культура Вінниці: Вчора-Сьогодні-Завтра», яке проводилось у грудні 2021 – лютому 2022 року. Захід відбувся в рамках реалізації стратегії культури Вінницької територіальної громади.

Директор Центру стратегічного розвитку територій Андрій Орлов представив загальні результати дослідження, інструменти його проведення та активність мешканців громади. Опитування громадської думки відбувалось за допомогою: анкет, особистого інтерв’ю та онлайн-опитувань.

Понад 3000 вінничан долучилися до цього дослідження у різному форматі. Респонденти були різного віку, соціального статусу та професійних сфер.

Учасники заходу говорили про рівень культурного життя у Вінниці, їхні асоціації з культурою міста, як позитивні, так і негативні. Дане дослідження дозволяє оцінити сучасний стан проблематики галузі культури та визначати її основні маркери.

«Деталізований аналіз відповідей респондентів та популярні думки щодо культурного життя громади, також допоможуть краще розуміти потреби вінничан і орієнтуватись на їхню думку в реалізації наступних проєктів», – говорить заступник директора департаменту культури міської ради Олексій Циганков.

Детальніше з результатами дослідження можна ознайомитись переглянувши презентацію за посиланням: Дослідження Вінниця 2022

Попередня публікаціяБійці з Вінниччини поділились відео перетворення на металолом танку рашистів. Відео
Наступна публікаціяНа Вінниччині мікроавтобус зіткнувся з деревом, загинув пасажир

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я