Днями у Жмеринці закінчились боксерські змагання, присвячені Дню фізичної культури та спорту України. Участь у змаганнях приймали команди з Вінниці, Бершаді, Шаргороду, Іллінців, м.Бар, Могилів-Подільського та Стрижавки.

Своїми враженнями від змагань поділився й старший тренер збірної України з боксу спортсменів віком до 22 років та один з провідних тренерів Вінниччини Сергій Глущенко.

«Змагання дійсно пройшли на найвищому рівні і я вдячний голові Жмеринської федерації боксу за організацію даного заходу. Я переконаний в тому, що саме завдяки таким змаганням ми даємо можливість дітям розвиватись та як найкраще готуватись до подальших національних та міжнародних змагань. Хлопці дійсно показали характер та волю до перемоги. Бокс продовжує розвиватись і це напрочуд важливо. Ну і для нас, тренерів, подібні змагання дають можливість переглядати наших кращих вихованців у поєдинках з найсильнішими боксерами регіону. Тому ще раз велика подяка Артему Базюку та Федерації боксу Вінницької області за організацію змагань».

Також привітав переможців та призерів змагань президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса.

Змагання організувала Жмеринська федерація боксу на чолі з новообраним президентом Артемом Базюком та за сприяння Вінницької обласної Федерації боксу. Змагання пройшли за підтримки Народного депутата України Ірини Борзової та начальника ОВА Сергія Борзова.

Переможцями змагань від команди м. Вінниця стали:

Козюк Євген, Карпенко Макар, Бочаров Давід, Барташевич Дмитро, Ботаян Давид, Тарасенко Олександр, Вертипорох Дмитро, Безносюк Іван, Каргальськов Дмитро, Мелешкін Тімур, Дуднік Гліб, Козаченко Віктор, Яречук Андрій, Розгуляєв Павло, Костюк Ілля, Фріз Федір, Сімчук Віктор.
Тренери: Фріз Федір Анатолійович, Глущенко Віталій Вікторович, Вацек Олександр В’ячеславович, Каргальськов Роман Олександрович, ЗТУ Глущенко Сергій Вікторович.

Переможці від команди Бершаді:

Бишевський Максим, Галій В’ячеслав, Резнік Ілля, Мартинов Денис, Дубницький Денис, Рівний Павло.
Тренер: Бишевський Сергій В’ячеславович.

Переможці від команди Іллінців:

Демчишин Андрій, Малюшко Владислав, Устимчук Руслан.
Тренер: Дяченко Олег Васильович.

Переможці від команди Могилева-Подільського:

Воробйов Юрій, Чорнокнижний Дмитро, Городинський Ростислав.
Тренери: Чорнокнижний Віталій Володимирович, Чорнокнижний Олександр Володимирович.

Переможці від команди м.Бар:

Цвігун Вадим, Юдін Іван.
Тренер: Дуднік Олександр В’ячеславович.

Переможці від команди Шаргорода:

Кришина Іван, Дідик Андрій, Горобець Костянтин, Кришина Артем.
Тренер: Кочкін Руслан.

Попередня публікаціяНа Вінниччині мікроавтобус зіткнувся з деревом, загинув пасажир
Наступна публікаціяВінничан запрошують на зустріч та кінопокази про «Шлях святого Якова»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я